DJ na svadbu


DJ na svadbu – bez kompromisov

istota • kvalita • skúsenosti • flexibilita • servis

Hráme od roku 2000, máme celkovo 22 DJjov, 300+ odporúčaní.

Tanec v oblakoch

Často sa nás pýtate…

Akú hudbu hrá DJ na svadbe?

Každý náš DJ hrá vždy podľa toho, čo sa páči Vám a Vašim hosťom, nie nám. Snažíme sa vždy prispôsobiť danej situácii či hudobnou skladbou, alebo jej hlasitosťou.

Pred samotnou akciou sa spolu dohodneme, akú muziku preferujete, čo by ste chceli počuť a čo naopak nie. Máte tiež možnosť si vopred zvoliť piesne, interprétov či žánre, ktoré sa Vám páčia a mali by rozhodne zaznieť.

Zaujíma nás tiež, akú hudbu naopak nemáte radi. Toto dôsledne dodržiavame.

DJ a moderovanie svadby?

Áno, samotné moderovanie, ale i polnočné čepčenie, klobúkový tanec a ostatné svadobné zvyky a tradície sú pre nás samozrejmosťou. S mikrofónom sme veľmi aktívni, spolupracujeme so svedkami, moderujeme hry, aktivity, tradície, organizačné záležitosti. Moderujeme v 7 jazykoch (SK, EN, DE, ESP, CZ, PL, FR)

Čo je to Klientská zóna?

Na Slovensku ide o jedinečnú službu, vďaka ktorej máte úplne pod kontrolou svoju akciu. Potvrdzujete tu svoju zmluvu, všetky údaje vrátane kontaktov na svojho profi DJ na svadbu máte kedykoľvek k dispozícii.

Obrovskou výhodou je Playlist management, vďaka ktorému si môžete zvoliť svoje obľúbené piesne či žánre. Ďalej tu nájdete množstvo rád a inšpirácie, šablóny k svadobným hrám a mnoho ďalšieho.

Čo všetko si DJ na svadbu privezie?

Máme so sebou množstvo vecí. Privezieme kompletnú zvukovú i svetelnú techniku vrátane vlastného stola. Kladieme veľký dôraz na design a páči sa nám, keď všetko nie len dobre hrá, ale i vyzerá.

Máme pomerne rozsiahly svetelný park, takže pokiaľ sa bude Vaša svadba konať vo väčších priestoroch, nie je to pre nás žiadny problém.

Všetci naši DJs využívajú vlastnú profesionálnu techniku značiek Pioneer, Electro-Voice, RCF, Shure, Dennon, Reloop, Stagg a ďalšie.

Hráte na želanie?

Áno. Na začiatku svadby taktiež na túto možnosť Vašich hostí upozorníme a potom toto ešte niekoľkokrát zopakujeme. S hosťami sa rozprávame a zaujímame sa o to, akú hudbu majú radi.

Ako dlho bude DJ na svadbe hrať?

Začíname vždy podľa našej vzájomnej dohody. DJ na svadbu prichádza podľa vopred dohodnutého času. Koniec nie je pevne daný. Vždy sa prispôsobíme aktuálnej situácii. Väčšinou to prebieha tak, že keď vidíme, že už ubúda hostí, dohovárame sa buď s vami, alebo sa svedkom na ďalšom priebehu, prípadne času ukončenia. Ďalšou vecou je to, že na vás nikdy nebudeme tlačiť, že už by koniec mal byť. Je to jednoducho na vás. Užite si svoju svadbu maximálne. Cena sa nemení.

Kedy budete chystať techniku?

Najčastejšie techniku chystáme 120 minút pred začiatkom produkcie. Nie je problém sa s nami dohodnúť na skoršej príprave.

Budeme mať na našej svadbe aj kapelu, môžete ju ozvučiť?

Pokiaľ sa tak vopred dohodneme, ozvučíme i kapelu. Toto sa mierne odzrkadlí v cene.

Ponúkate aj Karaoke?

Áno, pripravíme karaoke program na mieru.

Prečo si objednávať na svoju profesionálného DJ?

Profesionálny DJ na svadbu robí viac než len púšťa hudbu. Jeho úloha je tiež byť moderátorom a zabávať hostí. Sprevádza Vás celou akciou, súťažami a reaguje na aktuálnu situáciu. Musí byť tiež schopný koordinovať hostí čo sa týka pasničiek na želanie.

Keď is predstavíte situáciu, že u bratrancovho notebooku stojí 5 ľudí a dohadujú sa o prvenstvo svojej pesničky, tak to zrejme nie je to, čo by ste na svojej akcii chceli. Navyše Váš bratranec je rodina… Nemala by sa rodina skôr zabávať, než sa starať o hudbu? DJ vám vytvára spomienky.

Čo musíme zariadiť my?

Pretože vieme, že s prípravou svadby máte už tak mnoho starostí, robíme maximum pre to, aby ste aspoň s hudbou nemali žiadne starosti. Jediné, čo od Vás budeme chcieť je zásuvka v dosahu do 5m.

Budeme uzatvárať zmluvu? Budeme mať doklad o zaplatení?

Samozrejme. Vždy uzatvárame zmluvu a vystavujeme faktúru. Podpis zmluvy prebieha online. Na každú udaloť Vám vydáme jednak zálohovú faktúru a potom taktiež faktúru konečnú. Úhrada prebieha bezhotovostne.

Máte viac DJs. Móžem si vybrať, ktorého budem chciet?

Vždy záleží na obsadenosti daného DJ. Pri vyplnení objednávkového formulára si ho môžete vybrať, pokiaľ bude voľný, bude Váš. V prípade, že požadovaný DJ na svadbu má už termín obsadený, ponúkneme Vám iného. Všetci DJs v KV-Production sú veľmi schopní, skúsení a nemusíte sa obávať, že by nesplnili Vaše očakávania.

Čo ak môj DJ ochorie?

DJs sú tiež len ľudia a môže sa stať, že ochoria. My však vždy urobíme všetko pre to, aby Váš DJ dorazil. V prípade, že by to naozaj nebolo možné, ponúkneme Vám iného DJ-ja a Vy máte možnosť buď súhlasiť, alebo zrušiť zmluvu s nárokom na vrátenie všetkého, čo ste doteraz zaplatili a ešte 10% naviac z ceny Vašej akcie.

Aký je rozdiel medzi kvalitným a nekvalitným DJ?

Dobrého profi DJ na svadbu poznáte už pri prvom kontakte. Musí Vám vedieť poradiť ako sa s hudbou na Vašu akciu vysporiadať, mal by poznať interprétov, žánre, proste mať prehľad. Ďalej musí disponovať kvalitným verbálnym i neverbálnym prejavom a profesionálnou technikou.

Pri večernej zábave musí byť svadobný DJ schopný ľudí baviť, moderovať, komunikovať s hosťami. Nemal by to byť iba “púšťač”. Mal by vedieť mixovať, poprípade plynule naviazať na rôzne žánre.

Ako dlho dopredu je potrebné DJ objednávať?

Čím skôr, tým lepšie. Naša kapacita nie je neobmedzená. Niektoré termíny sú naplnené napríklad aj rok dopredu.

Zistite cenu a dostupnosť DJ na svadbu

Môžete tiež zavolať alebo napísať email.

Anna Gajdičiarová

Obchod, Marketing

T: +421 944 750 763

Po-Pá 8-18

E: info@kv-production.sk

Napíšte nám prosím svoje telefónne číslo, dátum a miesto svadby či oslavy.

Aby sme mohli akciu pripraviť čo najlepšie, potrebujeme si s vami zavolať. Neradi veštíme z krištáľovej gule. Ďakujem.