Presko─Źi┼ą na obsah

DJ na svadbu - bez kompromisov

istota ÔÇó kvalita ÔÇó sk├║senosti ÔÇó flexibilita ÔÇó servis

Hr├íme od roku 2000, m├íme celkovo 22┬áDJjov, 300+ odpor├║─Źan├ş.

Tanec v oblakoch

─îasto sa n├ís p├ŻtateÔÇŽ

Akú hudbu hrá DJ na svadbe?

Ka┼żd├Ż n├í┼í DJ hr├í v┼żdy pod─ża toho, ─Źo sa p├í─Źi V├ím a Va┼íim hos┼ąom, nie n├ím. Sna┼ż├şme sa v┼żdy prisp├┤sobi┼ą danej situ├ícii ─Źi hudobnou skladbou, alebo jej hlasitos┼ąou.

Pred samotnou akciou sa spolu dohodneme, ak├║ muziku preferujete, ─Źo by ste chceli po─Źu┼ą a ─Źo naopak nie. M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą si vopred zvoli┼ą piesne, interpr├ętov ─Źi ┼ż├ínre, ktor├ę sa V├ím p├í─Źia a mali by rozhodne zaznie┼ą.

Zauj├şma n├ís tie┼ż, ak├║ hudbu naopak nem├íte radi. Toto d├┤sledne dodr┼żiavame.

DJ a moderovanie svadby?

├üno, samotn├ę moderovanie, ale i polno─Źn├ę ─Źep─Źenie, klob├║kov├Ż tanec a ostatn├ę svadobn├ę zvyky a trad├şcie s├║ pre n├ís samozrejmos┼ąou. S mikrof├│nom sme ve─żmi akt├şvni, spolupracujeme so svedkami, moderujeme hry, aktivity, trad├şcie, organiza─Źn├ę z├íle┼żitosti. Moderujeme v 7 jazykoch (SK, EN, DE, ESP, CZ, PL, FR)

Čo je to Klientská zóna?

Na Slovensku ide o jedine─Źn├║ slu┼żbu, v─Ćaka ktorej m├íte ├║plne pod kontrolou svoju akciu. Potvrdzujete tu svoju zmluvu, v┼íetky ├║daje vr├ítane kontaktov na svojho profi DJ na svadbu m├íte kedyko─żvek k dispoz├şcii.

Obrovskou v├Żhodou je Playlist management, v─Ćaka ktor├ęmu si m├┤┼żete zvoli┼ą svoje ob─ż├║ben├ę piesne ─Źi ┼ż├ínre. ─Äalej tu n├íjdete mno┼żstvo r├íd a in┼ípir├ície, ┼íabl├│ny k svadobn├Żm hr├ím a mnoho ─Ćal┼íieho.

Čo všetko si DJ na svadbu privezie?

M├íme so sebou mno┼żstvo vec├ş. Privezieme kompletn├║ zvukov├║ i sveteln├║ techniku vr├ítane vlastn├ęho stola. Kladieme ve─żk├Ż d├┤raz na design a p├í─Źi sa n├ím, ke─Ć v┼íetko nie len dobre hr├í, ale i vyzer├í.

M├íme pomerne rozsiahly sveteln├Ż park, tak┼że pokia─ż sa bude Va┼ía svadba kona┼ą vo v├Ą─Ź┼í├şch priestoroch, nie je to pre n├ís ┼żiadny probl├ęm.

V┼íetci na┼íi DJs vyu┼ż├şvaj├║ vlastn├║ profesion├ílnu techniku zna─Źiek Pioneer, Electro-Voice, RCF, Shure, Dennon, Reloop, Stagg a ─Ćal┼íie.

Hr├íte na ┼żelanie?

├üno. Na za─Źiatku svadby taktie┼ż na t├║to mo┼żnos┼ą Va┼íich host├ş upozorn├şme a potom toto e┼íte nieko─żkokr├ít zopakujeme. S hos┼ąami sa rozpr├ívame a zauj├şmame sa o to, ak├║ hudbu maj├║ radi.

Ako dlho bude DJ na svadbe hra┼ą?

Za─Ź├şname v┼żdy pod─ża na┼íej vz├íjomnej dohody. DJ na svadbu prich├ídza pod─ża vopred dohodnut├ęho ─Źasu. Koniec nie je pevne dan├Ż. V┼żdy sa prisp├┤sob├şme aktu├ílnej situ├ícii. V├Ą─Ź┼íinou to prebieha tak, ┼że ke─Ć vid├şme, ┼że u┼ż ub├║da host├ş, dohov├írame sa bu─Ć s vami, alebo sa svedkom na ─Ćal┼íom priebehu, pr├şpadne ─Źasu ukon─Źenia. ─Äal┼íou vecou je to, ┼że na v├ís nikdy nebudeme tla─Źi┼ą, ┼że u┼ż by koniec mal by┼ą. Je to jednoducho na v├ís. U┼żite si svoju svadbu maxim├ílne. Cena sa nemen├ş.

Kedy budete chysta┼ą techniku?

Naj─Źastej┼íie techniku chyst├íme 120 min├║t pred za─Źiatkom produkcie. Nie je probl├ęm sa s nami dohodn├║┼ą na skor┼íej pr├şprave.

Budeme ma┼ą na na┼íej svadbe aj kapelu, m├┤┼żete ju ozvu─Źi┼ą?

Pokia─ż sa tak vopred dohodneme, ozvu─Ź├şme i kapelu. Toto sa mierne odzrkadl├ş v cene.

Pon├║kate aj Karaoke?

├üno, priprav├şme karaoke program na mieru.

Pre─Źo si objedn├íva┼ą na svoju profesion├íln├ęho DJ?

Profesion├ílny DJ na svadbu rob├ş viac ne┼ż len p├║┼í┼ąa hudbu. Jeho ├║loha je tie┼ż by┼ą moder├ítorom a zab├íva┼ą host├ş. Sprev├ídza V├ís celou akciou, s├║┼ąa┼żami a reaguje na aktu├ílnu situ├íciu. Mus├ş by┼ą tie┼ż schopn├Ż koordinova┼ą host├ş ─Źo sa t├Żka pasni─Źiek na ┼żelanie.

Ke─Ć is predstav├şte situ├íciu, ┼że u bratrancovho notebooku stoj├ş 5 ─żud├ş a dohaduj├║ sa o prvenstvo svojej pesni─Źky, tak to zrejme nie je to, ─Źo by ste na svojej akcii chceli. Navy┼íe V├í┼í bratranec je rodinaÔÇŽ Nemala by sa rodina sk├┤r zab├íva┼ą, ne┼ż sa stara┼ą o hudbu? DJ v├ím vytv├íra spomienky.

─îo mus├şme zariadi┼ą my?

Preto┼że vieme, ┼że s pr├şpravou svadby m├íte u┼ż tak mnoho starost├ş, rob├şme maximum pre to, aby ste aspo┼ł s hudbou nemali ┼żiadne starosti. Jedin├ę, ─Źo od V├ís budeme chcie┼ą je z├ísuvka v dosahu do 5m.

Budeme uzatv├íra┼ą zmluvu? Budeme ma┼ą doklad o zaplaten├ş?

Samozrejme. V┼żdy uzatv├írame zmluvu a vystavujeme fakt├║ru. Podpis zmluvy prebieha online. Na ka┼żd├║ udalo┼ą V├ím vyd├íme jednak z├ílohov├║ fakt├║ru a potom taktie┼ż fakt├║ru kone─Źn├║. ├Ührada prebieha bezhotovostne.

M├íte viac DJs. M├│┼żem si vybra┼ą, ktor├ęho budem chciet?

V┼żdy z├íle┼ż├ş na obsadenosti dan├ęho DJ. Pri vyplnen├ş objedn├ívkov├ęho formul├íra si ho m├┤┼żete vybra┼ą, pokia─ż bude vo─żn├Ż, bude V├í┼í. V pr├şpade, ┼że po┼żadovan├Ż DJ na svadbu m├í u┼ż term├şn obsaden├Ż, pon├║kneme V├ím in├ęho. V┼íetci DJs v KV-Production s├║ ve─żmi schopn├ş, sk├║sen├ş a nemus├şte sa ob├íva┼ą, ┼że by nesplnili Va┼íe o─Źak├ívania.

─îo ak m├┤j DJ ochorie?

DJs s├║ tie┼ż len ─żudia a m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że ochoria. My v┼íak v┼żdy urob├şme v┼íetko pre to, aby V├í┼í DJ dorazil. V pr├şpade, ┼że by to naozaj nebolo mo┼żn├ę, pon├║kneme V├ím in├ęho DJ-ja a Vy m├íte mo┼żnos┼ą bu─Ć s├║hlasi┼ą, alebo zru┼íi┼ą zmluvu s n├írokom na vr├ítenie v┼íetk├ęho, ─Źo ste doteraz zaplatili a e┼íte 10% naviac z ceny Va┼íej akcie.

Ak├Ż je rozdiel medzi kvalitn├Żm a nekvalitn├Żm DJ?

Dobr├ęho profi DJ na svadbu pozn├íte u┼ż pri prvom kontakte. Mus├ş V├ím vedie┼ą poradi┼ą ako sa s hudbou na Va┼íu akciu vysporiada┼ą, mal by pozna┼ą interpr├ętov, ┼ż├ínre, proste ma┼ą preh─żad. ─Äalej mus├ş disponova┼ą kvalitn├Żm verb├ílnym i neverb├ílnym prejavom a profesion├ílnou technikou.

Pri ve─Źernej z├íbave mus├ş by┼ą svadobn├Ż DJ schopn├Ż ─żud├ş bavi┼ą, moderova┼ą, komunikova┼ą s hos┼ąami. Nemal by to by┼ą iba ÔÇťp├║┼í┼ąa─ŹÔÇŁ. Mal by vedie┼ą mixova┼ą, popr├şpade plynule naviaza┼ą na r├┤zne ┼ż├ínre.

Ako dlho dopredu je potrebn├ę DJ objedn├íva┼ą?

─î├şm sk├┤r, t├Żm lep┼íie. Na┼ía kapacita nie je neobmedzen├í. Niektor├ę term├şny s├║ naplnen├ę napr├şklad aj rok dopredu.

Zistite cenu a dostupnos┼ą DJ na svadbu

M├┤┼żete tie┼ż zavola┼ą alebo nap├şsa┼ą email.

Anna Gajdi─Źiarov├í

Obchod, Marketing

T: +421 944 750 763

Po-Pá 8-18

E: info@kv-production.sk

Nap├ş┼íte n├ím pros├şm svoje telef├│nne ─Ź├şslo, d├ítum a miesto svadby ─Źi oslavy.

Aby sme mohli akciu pripravi┼ą ─Źo najlep┼íie, potrebujeme si s vami zavola┼ą. Neradi ve┼ít├şme z kri┼ít├í─żovej gule. ─Äakujem.