Keď príbory necinkajú


  • Ľudia sa rozprávajú, nemala by byť rušivým elementom
  • Hudba k slávnostnému obedu by určite mala byť pomalšia, kľudná a nie hlasná.

Nie je pravidlom, že DJ ozvučuje vždy i svadobnú hostinu. Častokrát je objednávaný práve až na večernú zábavu. V dobe od skončenia svadobného obradu až po prvý mladomanželský tanec sa toho deje veľa. Slávnostný obed, svadobné fotenie alebo krájanie torty. Je logické, že chcete, aby sa u všetkých týchto aktivít cítili svadobčania príjemne. K dokresleniu skvelej atmosféry patrí neodmysliteľne tiež hudba.

Je veľmi pravdepodobné, že počas svadobného obeda vám bude hrať hudba, ktorú púšťa personál reštaurácie (miesta), kde máte svadobnú hostinu. Je dôležité si vopred zistiť, či to tak bude, poprípade dohodnúť s personálom, akú hudbu je možné pustiť. Hudba k slávnostnému obedu by určite mala byť pomalšia, kľudná a nie hlasná. Ľudia sa rozprávajú, nemala by teda byť rušivým elementom.
Odporúčame zvoliť napríklad swing alebo jazz. Hostia hudbu príliš nevnímajú, pretože sa rozprávajú alebo pozorujú mladomanželov u tradičného jedenia polievky. Predstavte si obed bez hudby. S istotou môžeme tvrdiť, že by to bolo presne ako v školskej jedálni.

Nezabúdajme ani na prípitky alebo prejavy, ktoré prednáša svedok alebo otec. V tejto chvíli je žiadúce, aby hudba nehrala a všetka pozornosť sa sústredila priamo na rečníka. Varianta je samozrejme- pokiaľ chcete nechať maximálny priechod emóciám- zvoliť k prejavu pomalú romantickú pieseň alebo baladu, ktorá neprehluší rečníka. Záleží tiež, ako suverénny rečník je a čo chce svojim prejavom povedať. Pokiaľ je to vtipný komentár so želaním, hudba sa skôr nehodí. Na druhú stranu, ak je to emóciami nabitá reč, hudba o to väčšmi tieto pocity umocní.

Otázkou však je, ako to urobiť. DJ na obed neodporúčame, budete to mať zbytočne drahé. Dohodnite sa s obsluhou. Vy ste klienti, vy si platíte personál, priestory… Nebojte sa.

Kontaktný telefon: +421 0944 750 763, Email: info@kv-production.sk
Sídlo firmy: Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava, Česká republika, IČ: 03629643


Copyright © 2017 KV-Production. Všetky práva vyhradené.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.