Náš tím

Petr Knap

Zakladateľ KV, DJ

Som jedným z majiteľov KV- Production a všetkému, čo robím tiež na 100% verím. S dlhoročným kamarátom Jirkou Veselým som v roku 2015 založil „KáVéčko“ a vkladám so neho všetky svoje mnohoročné skúsenosti z dráhy profi DJa i kariéry manažéra.

Jiří Vinkler

DJ

Už 9 rokov stojím za mixom s mikrofónom v ruke a ku každej akcii pristupujem s dávkou pokory a rešpektu, pretože každý event ma posunie dopredu a dá mi novú skúsenosť.

Kubo Gall

DJ

Najlepšie by som sa vystihol, keby som povedal, že hudba a rytmus- to som ja . Som člověk, ktorý hudbou žije celý život. Keď sa pozerám na zabávajúcich sa ľudí na parkete, vždy si hovorím, že presne pre tento pocit robím DJa už tak dlho a stále ma to rovnako baví.

Ivan Pavlikovský

DJ

Bavia ma všetky žánre od ľudovej hudby až po modernú. Hudba vo mne vyvoláva pocity ktoré chcem smerovať na ľudí a chcem aby bol každý spokojný. Dobrá zábava je pre mňa prioritou.

Jan Konečný

DJ

Som bavič. Nuda neexistuje a nesmiať sa je neprípustné! Od roku 2006 som si prešiel množstvom klubov a eventov rôzneho druhu a štýlu.

Josef Krsek

DJ

Som veľmi aktívnym a živým príkladom toho, že i introvert dokáže rozvířit navídanú zábavu. Hrať a moderovať klubové akcie, svadby, firemné eventy, či charitatívne akcie je pre mňa štandart.

Ľubomír Holeščák

DJ

Som Video DJ s pestrým archívom klipov i karaoke skladieb. Mojou prioritou je kvalitná príprava na každý jeden event. Milujem zábavu až do rána.

Karel Procházka

DJ

Dlhé roky som vlastnil hudobný obchod s predajom CD a LP pre DJov. Od roku 2008 znovu pravidelne hrávam predovšetkým svadobné, firemné a narozeninové akcie.

Anička Gajdičiarová

Stará sa o nás na Slovensku, moderuje

Som mama, manažér, zabávač, šofér, budúci DJ, organizátor, support, spisovateľ, telefonista, vŕba… Som čokoľvek, čo je práve treba, aby som bola.