Náš tím


Petr Knap

Zakladateľ KV, DJ

Som jedným z majiteľov KV- Production a všetkému, čo robím tiež na 100% verím. S dlhoročným kamarátom Jirkou Veselým som v roku 2015 založil „KáVéčko“ a vkladám so neho všetky svoje mnohoročné skúsenosti z dráhy profi DJa i kariéry manažéra.

Jiří Vinkler

DJ

Už 9 rokov stojím za mixom s mikrofónom v ruke a ku každej akcii pristupujem s dávkou pokory a rešpektu, pretože každý event ma posunie dopredu a dá mi novú skúsenosť.

Ľubomír Holeščák

DJ, manažér pre Slovensko

Som Video DJ s pestrým archívom klipov i karaoke skladieb. Mojou prioritou je kvalitná príprava na každý jeden event. Milujem zábavu až do rána.

Kubo Gall

DJ

Najlepšie by som sa vystihol, keby som povedal, že hudba a rytmus- to som ja . Som člověk, ktorý hudbou žije celý život. Keď sa pozerám na zabávajúcich sa ľudí na parkete, vždy si hovorím, že presne pre tento pocit robím DJa už tak dlho a stále ma to rovnako baví.

DJ Ivan Pavlikovský Poprad, Spišska

Ivan Pavlikovský

DJ

Bavia ma všetky žánre od ľudovej hudby až po modernú. Hudba vo mne vyvoláva pocity ktoré chcem smerovať na ľudí a chcem aby bol každý spokojný. Dobrá zábava je pre mňa prioritou.

Milan Kozelek

DJ

Už v mojich Djských začiatkoch som pochopil, že bez mikrofónu to určite nebude správna cesta a naučil som sa moderovať, ľudí trochu zorganizovať, upozorniť na program a prípadne rozosmiať.

Josef Krsek

DJ

Som veľmi aktívnym a živým príkladom toho, že i introvert dokáže rozvířit navídanú zábavu. Hrať a moderovať klubové akcie, svadby, firemné eventy, či charitatívne akcie je pre mňa štandart.

Jan Konečný

DJ

Som bavič. Nuda neexistuje a nesmiať sa je neprípustné! Od roku 2006 som si prešiel množstvom klubov a eventov rôzneho druhu a štýlu.

Karel Procházka

DJ

Dlhé roky som vlastnil hudobný obchod s predajom CD a LP pre DJov. Od roku 2008 znovu pravidelne hrávam predovšetkým svadobné, firemné a narozeninové akcie.

Anička Gajdičiarová

Stará sa o nás na Slovensku, moderuje

Som mama, manažér, zabávač, šofér, budúci DJ, organizátor, support, spisovateľ, telefonista, vŕba… Som čokoľvek, čo je práve treba, aby som bola.