STARÝ DOM- vináreň u Ludvika – Čarovné a romantické miesto v Modre


Prvý dojem

Keď sme dorazili do Modry, našli sme adresu vďaka GPSke jednoducho. Horšie tobolo s parkovacím miestom, ale podarilo sa. Do Starého domu sme kráčali dlhouuličkou, ktorá bola zhora posiata drobnými svetielkami. Viete aký úžasný je to pocit, keď sa zotmie a vy sa prechádzate pod nimi? Romantika všade navôkol. Božské!

Vonku pred preskleným vstupom do reštaurácie je terasa a keďže my sme hrali svadbu 14.12., boli na terase i tepelné lampy, aby mohli hostia tráviť oddychový časvonku a bolo im stále veľmi príjemne. V lete slúži priestor i pre grilovanie na terase.

Sál

Vyzdobený sál pripomínal štedrovečerný stôl, prichystaný na spoločnú, vianočnú večeru. Musím priznať, že si v Starom dome skutočne dali záležať na každomdetaile. Veľký priestor pre tancovanie, rozmiestnenie stolov bolo tiež vzdušné
a priestorné. Logicky postavený candy bar a polnočné švédske stoly. Všetko do seba zapadalo. Vedľa stolu mladomanželov bol postavený vianočný stromček, naktorý v priebehu celého dňa mohli svadobčania vešať ozdoby s želaniami pre mladý pár.

Svadobný obrad

Svadobný obrad prebiehal v malom priestore vedľa kaviarne, ktorá je umiestnenácez dvor. Pre väčší počet svadobčanov je priestor nie príliš vhodný, do 40 ľudí sa sem však zmestí. Celý priestor je ľahko ozvučiť. A aj keď sa spočiatkupredpokladalo, že pani, ktorá pár sobášila nebude potrebovať mikrofón, sme radi, že napokon sme ju presvedčili. Odporúčame určite mať vždy ozvučeného
i sobášiaceho úradníka. V lete je určite mnoho miesta na svadobný obrad i vonku,Starý dom má mnoho priestorov, o to viac odporúčame ozvučiť obrad.

Personál

Celý deň sa o svadobčanov staralo niekoľko čašníkov. Všetci mali viacmenejjednotný bezemocionálny výraz tváre. Svoju úlohu si zastali na jednotku, boli presnía všetky jedlá servírovali na sekundu presne podľa daného harmonogramu.

Celkový dojem

Prekrásne miesto s možnosťou variácií svadby vonku / vnútri,v zime/ v lete. My sme zažili zimnú svadbu a vrelo odporúčame toto miesto.Priestory sú super a obsluha sa iste naučí viac usmievať 😉.

Pozrite sa, ako si túto svadbu užili naši klienti:

Rezervujte si svadobného DJ

Aby sme mohli akciu pripraviť čo najlepšie, potrebujeme si s vami zavolať. Neradi veštíme z krištáľovej gule. Ďakujem.