Svadobný DJ Bratislava


Svadobný DJ Bratislava

Malacky • Pezinok • Senec

Hráme od roku 2000, máme celkovo 22 DJjov, 300+ referencií.

Otázky a odpovede

Akú hudbu hrá DJ?

DJ hrá vždy podľa toho, čo sa páči Vám a Vašim hosťom, nie nám. Snažíme sa vždy prispôsobiť danej situácii či hudobnou skladbou, alebo jej hlasitosťou.

Pred samotnou akciou sa spolu dohodneme, akú muziku preferujete, čo by ste chceli počuť a čo naopak nie. Máte tiež možnosť si vopred zvoliť piesne, interprétov či žánre, ktoré sa Vám páčia a mali by rozhodne zaznieť.

Zaujíma nás tiež, akú hudbu naopak nemáte radi. Toto dôsledne dodržiavame.

Moderovanie svadby?

Áno, samotné moderovanie, ale i polnočné čepčenie, klobúkový tanec a ostatné svadobné zvyky a tradície sú pre nás samozrejmosťou. S mikrofónom sme veľmi aktívni, spolupracujeme so svedkami, moderujeme hry, aktivity, tradície, organizačné záležitosti a to v sedmi jazykoch (SK, EN, DE, CZ, PL, FR, ESP)

Čo je to Klientský portál?

Na Slovensku ide o jedinečnú službu, vďaka ktorej máte úplne pod kontrolou svoju akciu. Potvrdzujete tu svoju zmluvu, všetky údaje vrátane kontaktov na svojho svadobného DJ máte kedykoľvek k dispozícii.

Obrovskou výhodou je Playlist management, vďaka ktorému si môžete zvoliť svoje obľúbené piesne či žánre. Ďalej tu nájdete množstvo rád a inšpirácie, šablóny k svadobným hrám a mnoho ďalšieho.

Čo všetko si DJ privezie?

Máme so sebou množstvo vecí. Privezieme kompletnú zvukovú i svetelnú techniku vrátane vlastného stola. Kladieme veľký dôraz na design a páči sa nám, keď všetko nie len dobre hrá, ale i vyzerá.

Máme pomerne rozsiahly svetelný park, takže pokiaľ sa bude Vaša svadba konať vo väčších priestoroch, nie je to pre nás žiadny problém.

Všetci naši DJs využívajú vlastnú profesionálnu techniku značiek Pioneer, Electro-Voice, RCF, Shure, Dennon, Reloop, Stagg a ďalšie.

Hráte na želanie?

Áno. Na začiatku svadby taktiež na túto možnosť Vašich hostí upozorníme a potom toto ešte niekoľkokrát zopakujeme. S hosťami sa rozprávame a zaujímame sa o to, akú hudbu majú radi.

Ako dlho budete hrať?

Končíme až podľa Vás, cenu nemeníme.

Kedy budete chystať techniku?

Najčastejšie techniku chystáme 120 minút pred začiatkom produkcie. Nie je problém sa s nami dohodnúť na skoršej príprave.

Budeme mať na našej svadbe aj kapelu, môžete ju ozvučiť?

Pokiaľ sa tak vopred dohodneme, ozvučíme i kapelu. Toto sa mierne odzrkadlí v cene.

Ponúkate aj Karaoke?

Áno, pripravíme karaoke program na mieru.

Prečo si objednávať profesionálného DJ?

Profesionálny svadobný DJ robí viac než len púšťa hudbu. Jeho úloha je tiež byť moderátorom a zabávať hostí. Sprevádza Vás celou akciou, súťažami a reaguje na aktuálnu situáciu. Musí byť tiež schopný koordinovať hostí čo sa týka pasničiek na želanie.

Keď is predstavíte situáciu, že u bratrancovho notebooku stojí 5 ľudí a dohadujú sa o prvenstvo svojej pesničky, tak to zrejme nie je to, čo by ste na svojej akcii chceli. Navyše Váš bratranec je rodina… Nemala by sa rodina skôr zabávať, než sa starať o hudbu? DJ vám vytvára spomienky.

Čo musíme zariadiť my?

Pretože vieme, že s prípravou svadby máte už tak mnoho starostí, robíme maximum pre to, aby ste aspoň s hudbou nemali žiadne starosti. Jediné, čo od Vás budeme chcieť je zásuvka v dosahu do 5m.

Budeme uzatvárať zmluvu? Budeme mať doklad o zaplatení?

Samozrejme. Vždy uzatvárame zmluvu a vystavujeme faktúru. Podpis zmluvy prebieha online. Na každú udaloť Vám vydáme jednak zálohovú faktúru a potom taktiež faktúru konečnú. Úhrada prebieha bezhotovostne.

Máte viac DJs. Móžem si vybrať, ktorého budem chciet?

Vždy záleží na obsadenosti daného svadobného DJ. Pri vyplnení objednávkového formulára si ho môžete vybrať, pokiaľ bude voľný, bude Váš. V prípade, že požadovaný DJ má už termín obsadený, ponúkneme Vám iného. Všetci DJs v KV-Production sú veľmi schopní, skúsení a nemusíte sa obávať, že by nesplnili Vaše očakávania.

Čo ak môj DJ ochorie?

DJs sú tiež len ľudia a môže sa stať, že ochoria. My však vždy urobíme všetko pre to, aby Váš DJ dorazil. V prípade, že by to naozaj nebolo možné, ponúkneme Vám iného DJ-ja a Vy máte možnosť buď súhlasiť, alebo zrušiť zmluvu s nárokom na vrátenie všetkého, čo ste doteraz zaplatili a ešte 10% naviac z ceny Vašej akcie.

Bratislava – naše obľúbené miesta

Miest je niekoľko. Wiegerova vila, Medium Inn, Rivers Club a alebo reštaurácie Riviera.

Toto sú najčastejšie svadobné miesta v Bratislave v ktorých hráme.

Ako dlho dopredu je potrebné DJ objednávať?

Čím skôr, tým lepšie. Naša kapacita nie je neobmedzená. Niektoré termíny sú naplnené napríklad aj rok dopredu. Rezervujte včas.

Tak už neváhajte a vyrátajte si cenu a dostupnosť za svadobného DJ.

Môžete tiež zavolať alebo napísať email.

Anna Gajdičiarová

Obchod, Marketing

T: +421 944 750 763

Po-Pá 8-18

E: info@kv-production.sk

Napíšte nám prosím svoje telefónne číslo, dátum a miesto svadby či oslavy.

Aby sme mohli akciu pripraviť čo najlepšie, potrebujeme si s vami zavolať. Neradi veštíme z krištáľovej gule. Ďakujem.